top of page
Strategia

Grupa Kapitałowa PFI Global, jest podmiotem skupiającym unikatowe kompetencje, posiadane przez swoje Spółki zależne. Kompetencje te zostały nabyte w ciągu 30 lat i dzięki nim możliwy jest obecny charakter działalności rynkowej w obszarach:
1. Inwestycyjnym

2. Deweloperskim
2. Inżynierii finansowej

 

Dzięki tak obranej strategii Grupa gotowa jest skutecznie realizować kolejne zadania inwestycyjne, będąc godnym zaufania Inwestorem wobec Instytucji finansowych i swoich Partnerów inwestycyjnych.

Współpraca

WSPÓŁPRACA

PFI Global nieustannie szuka nowych możliwości i ciekawych projektów.

Jesteśmy gotowi współpracować i pracować

nad wspólnymi inwestycjami z:
- inwestorami prywatnymi
- firmami handlowymi
- uniwersytetami
- instytucje kultury
- instytucje samorządowe

Stabilna pozycja PFI Global oparta jest na wieloletnim doświadczeniu, dobrze rozwiniętych modelach prowadzenia działalności gospodarczej w różnych obszarach rynku nieruchomości, zestawie specjalistycznych kompetencji w firmie i spółkach zależnych, a także wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze zarządzającej.

Produkty

PRODUKTY

PFI Global bardzo starannie dobiera wybrane projekty inwestycyjne. Każdy z nich jest dokładnie analizowany pod kątem prawa i ryzyka wdrożenia, a także możliwości uzyskania ponadprzeciętnej stopy zwrotu z kapitału. Spółka jest w stanie zrealizować inwestycje, które funkcjonują jako alternatywne możliwości inwestycyjne dla partnerów inwestycji kapitałowych.
Inwestycje te zapewniają bezpieczne miejsce dla kapitału, z możliwością uzyskania corocznych bonusów. Obejmują one również produkty, które mogą funkcjonować jako fundusz  emerytalny  dla wielu pokoleń.

Spółka buduje swój zdywersyfikowany portfel inwestycji poprzez swoje Spółki zależne, w różnych segmentach rynku.

01-ergo.png
02-woscw_edited.jpg
03-CH.png
04-miasta.png
06-salon.png
07-strumien.png
08-pobierz-katalog.png
05-Nemo.png
Contact
bottom of page